logo bilbioteka
5
maj
2025

Wieczór autorski Lucyny Bierut-Mazurek

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Grafika zapraszająca na wieczór autorski Lucyny Bierut-MazurekWraz z Lucyną Bierut-Mazurek – mieszkanką Rumi, Autorką znaną z pasji do poezji, dźwięków mis i gongów oraz malarstwa i śpiewu – w przyszły piątek (16 maja br. o godz. 18:00) zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego Pani Lucyna podzieli się z nami utworami z tomiku Wiersze życiem pisane.
 
To wydarzenie będzie nie tylko okazją do wysłuchania pięknej poezji, ale także do poznania fascynującej osobowości Autorki.
 
 
 

Pani Lucyna na co dzień zajmuje się terapią dźwiękiem archaicznym, organizuje koncerty mis i gongów tybetańskich, tzw. kąpiele w dźwiękach; jest terapeutką Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, śpiewa w żeńskim zespole wokalnym „Muzaika” (działającym przy Miejskim Domu Kultury w Rumi), maluje obrazy intuicyjne, jest finalistką „Wierszogadania” 2024 MDK Rumia.
 
Wiersze zawarte w tomiku powstały na przestrzeni lat 2000-2024. Utwory są pełne refleksji oraz spostrzeżeń przeplatania się sfery fizycznej z duchową naszego życia.
 
Wieczór uświetni wokalnie Aneta Tkacz – finalistka Wokalu Rumskiego 2023.
 
Serdecznie zapraszamy!

poniedziałek, 5 maj 2025 o 19:04. Kategorie: Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.

Komentowanie zabronione.

Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Shares