cze

Wyniki konkursu plastycznego „Od 0 do 100 nóg”

Dsc 0858 1

W minioną sobotę – 19 czerwca 2021 r. – podczas IV Festiwalu Twórczości dla Dzieci Karuzela Sztuki miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu plastycznego Od 0 do 100 nógna który wpłynęły aż 73 prace!!!

Jury w składzie: Aleksandra Krause (przewodnicząca Jury, artysta-malarz), Małgorzata Balcerowksa (artysta-malarz) oraz Agnieszka Stanek-Pacholczyk (pisarka, animatorka kultury)  zdecydowało się przyznać następujące nagrody i wyróżnienie:

Kat. uczniowie szkół podstawowych kl. 0-III

1. Nina Hołomej-Woyczikowska
  2. Hania Wałęsa
  3. Adam Pobłocki

Wyróżnienia: Zuzia Afeltowicz, Maja Szreder, Kalina Gierszewska

Kat. uczniowie szkół podstawowych kl. IV-VIII

1. Kalina Pardyak
  2. Kornelia Wełnicka
  3. Martyna Marek

Wyróżnienia: Jeremi Kerszka, Zofia Ulatowska, Natalia Magrian.

Serdecznie gratulujemy Laureatom, a pozostałym Uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie. Prace można było podziwiać w Gminnym Domu Kultury  Pierwoszynie w trakcie Festiwalu.

Zapraszamy WSZYSTKICH do Biblioteki po odbiór nagród, dyplomów, upominków oraz swoich zwierzątek :)

poniedziałek, 21 cze 2021 o 11:32. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.