gru

Wyniki XVIII Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych :)

Dziś podczas Świątecznego Kiermaszu w Kosakowskim Centrum Kultury ogłosiliśmy wyniki i wręczyliśmy nagrody w XVIII Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, zorganizowanym przez Wójta oraz Gminną Bibliotekę.

W tegorocznym konkursie wzięło udział 12 Rodzin z terenu gminy Kosakowo.

Jury w składzie: Ewa Narloch-Kerszka – przewodnicząca (artysta plastyk, grafik), Renata Parzuchowska (rękodzieło) oraz Małgorzata Balcerowska (artysta malarz) jak zwykle stanęło przed nie lada wyzwaniem. Każda praca jest bowiem wyjątkowa! Niemniej jednak decyzje musiały zostać podjęte.

Oto wyniki:

I miejsce – Rodzina Radomskich

II miejsce – Rodzina Wica

III miejsce (ex aequo) – Rodzina Stanek-Pacholczyk oraz Rodzina Chojnickich

Wyróżnienia: Rodzina Smoczyńskich, Rodzina Domańskich, Rodzina Glonków-Wełnickich

Ponadto, podobnie jak w latach ubiegłych wszystkie Rodziny otrzymały dyplomy oraz upominki za trud pracy włożony w wykonanie szopek.

Zwycięzcom gratulujemy, a Wszystkim dziękujemy za udział w Konkursie i zapraszamy za rok!

Szopki można oglądać do 23 grudnia 2021 r. do godz. 12:00 w budynku Biblioteki.

Fotorelacja z wręczenia nagród (fot. Marcin Krauze)

Prezentacja wszystkich szopek:

niedziela, 19 gru 2021 o 17:57. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.