sie

Wystawa prac Bogumiły Burcan czynna od dzisiaj

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

Od początku roku 2022 w progach gminnej Biblioteki gościliśmy już prace sześciu artystów, w tym aż czworga mieszkańców gminy Kosakowo. Kolejno mieliśmy okazję podziwiać twórczość: Zdzisława Karbowiaka (Rewa), Agnieszki Milżyńskiej-Kołaczek (Pogórze), Aleksandry Krause (Pierwoszyno) oraz Marty Więcławskiej-Wałęsy (Kosakowo).

Od dzisiaj zachęcamy natomiast do obejrzenia wystawy Bogumiły Burcan. Chociaż urodzona w Hrubieszowie twierdzi, iż jest sercem i miejscem zamieszkania związana z pięknym Dębogórzem. Na ekspozycji można zobaczyć Jej malarstwo oraz fotografię.

Serdecznie zapraszamy! Wystawa będzie czynna do 6 września w godzinach pracy Biblioteki.

czwartek, 4 sie 2022 o 14:40. Kategorie: Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.