logo bilbioteka
3
gru
2020

Z mysiej norki w szeroki świat

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Aneta3W ostatnich dniach ogromną radość sprawił nam sukces naszej Przyjaciółki – Anety Rychert. Jej autorski projekt „Myszogród – Mysie opowieści” został dostrzeżony przez autorów programu Dzień Dobry TVN. W efekcie małe, filcowe myszki wykonane własnoręcznie przez Anetę ruszyły w podróż do odległej stolicy aby 1 grudnia pojawić się przed kamerami. Prezentowały się wspaniale!!!

Chociaż występ w programie telewizyjnym to spektakularne osiągnięcie mieszkańców Myszogrodu, to jednak nie pierwszy raz kiedy zostali przez kogoś zauważeni. Jedna z myszek – Klementyna – dokładnie rok temu wystąpiła w fotograficznej sesji dla brytyjskiego magazynie „Needle felt Magazine”!

Pamiętacie zapewne, że Aneta jest artystką często goszczącą w Kosakowskiej Bibliotece. Już kilka lat temu zaprezentowała przepiękne artystyczne fotografie swojego autorstwa. Wykazała się także talentami pedagogicznymi prowadząc zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży.
Również spotkanie z myszogrodzianami miało stać się Waszym udziałem. Wspólnie z Anetą planowaliśmy wystawę jej prac w kwietniu tego roku. Niestety, jak wiele innych naszych projektów, i ten uległ COVIDowi…
 
Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy jednak, że Aneta przygotowuje dla Was niespodziankę.:) Sugerujemy uzbroić się w odrobinę cierpliwości, taką zaledwie „szczyptę”…
Dla zachęty powiemy tylko, że Myszogród nie jest zwykłą zbieraniną filcowych postaci. Aneta, prawdziwa artystka, nadała swojej mysiej krainie prawdziwe życie. Możecie przekonać się o tym zaglądając na profil FB: Myszogród – Mysie opowieści | Facebook.

czwartek, 3 gru 2020 o 19:51. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij