paź

Zachęcamy do udziału w Konkursie!

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne, Wydarzenia

Szanowni Państwo,

Wszystkich młodych poetów, a także tych, którzy na co dzień nie pisują, ale chcieliby spróbować: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, zachęcamy do udziału w Konkursie Poetyckim, organizowanym przez Wójta Gminy Kosakowo oraz Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo, który odbędzie się we wtorek 23 października o godzinie 17:00 w Domu Kaszubskim w Dębogórzu ul. Pomorska 18.

W czasie Konkursu zaprezentować trzeba będzie swój własny, przygotowany wcześniej i nieopublikowany dotychczas utwór poetycki, o dowolnej tematyce i długości, jak również napisać samemu w czasie trwania konkursu, drugi – w tematyce określonej przez Organizatorów.

A zatem młodzi poeci – czeka was nie lada wyzwanie. Jak jednak zapewniają Organizatorzy – nie będzie aż tak ciężko, bowiem liczyć będzie można na ich wsparcie, doświadczenie oraz pomoc, a najciekawsze wytwory wspólnej poetyckiej zabawy zostaną później opublikowane w roczniku „Polska Gmina Kosakowo”. Jest zatem o co walczyć. Na laureatów czekać będą również – prócz późniejszej publikacji utworów – wspaniałe nagrody.

REGULAMIN KONKURSU

Zapraszamy również wszystkich wielbicieli poezji, którzy mieliby ochotę na chwilę poetyckich doznań. Wstęp wolny.

wtorek, 2 paź 2012 o 10:42. Kategorie: Inne, Wydarzenia. Skomentuj lub użyj trackbacka.