logo bilbioteka
15
lut
2023

Zakochani w Bibliotece :)

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Tegoroczne Walentynki były wyjątkowe. Obchody tego radosnego święta rozpoczęliśmy już w sobotę 11 lutego, podczas zajęć Klubu Małego Czytelnika. Było bardzo nastrojowo. A to za sprawą wiersza Wisławy Szymborskiej Nic dwa razy, we współczesnej i doskonale znanej dzieciom, muzycznej oprawie. Dzieciaczki poznały także bliżej sylwetkę naszej wspaniałej noblistki. Na koniec wykonały przepiękne serduszka z włóczki, którymi ozdobiliśmy walentynkowe drzewko.

Pozostając w walentynkowym klimacie, w przeddzień Walentynek, dokonaliśmy uroczystego otwarcia wystawy ślubnych fotografii pt. Oddaję Ci moje serce…, która wyzwoliła w Gościach i Bohaterach wieczoru wiele pięknych emocji. Dzień ten zapewne na długo zapisze się w naszej pamięci.

I wreszcie 14 lutego, pozytywnie nakręceni kilkudniowym świętowaniem, zaprosiliśmy naszych seniorów z Klubu Seniora w Kosakowie, na warsztaty rękodzielnicze, które poprowadziła utalentowana Asia Domańska. W tym dniu Biblioteka przeżywała istne oblężenie, gdyż ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wystawa ślubnych fotografii przyciągnęła wielu zwiedzających, wśród których znaleźli się także uczniowie klasy IV c ze Szkoły Podstawowej w Mostach.

To był istny walentynkowy maraton :) Dziękujemy za wspólne celebrowanie Święta Zakochanych. My już nie możemy się doczekać kolejnych Walentynek!

Fotorelacja:

Klub Małego Czytelnika

Warsztaty walentynkowe dla Seniorów

Zwiedzanie wystawy

środa, 15 lut 2023 o 15:34. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij