logo bilbioteka
1
lip
2014

Zakończenie roku w Klubie Małego Czytelnika

   Autor: dyrektor   Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika

Klub Małego Czytelnika28 czerwca 2014 r. odbyło się ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie w ramach Klubu Małego Czytelnika. Po tradycyjnych już zajęciach z języka angielskiego, dzieci wysłuchały wybranych fragmentów z książki Małgorzaty Strzałkowskiej zatytułowanej „Rady nie od parady”. Potem każdy opowiadał o bajkach, które lubi najbardziej a także o tych, których z jakichś względów nie lubi. Po rozmowie dzieciaczki otrzymały do pokolorowania obrazki przedstawiające postaci ze znanych bajek.

A potem przyszedł czas na nagrody :-) Nasi najwytrwalsi klubowicze (czyli Ci, którzy  na zajęciach byli obecni zawsze lub prawie zawsze, a spotkań w roku szkolnym 2013/2014 było 19) zostali nagrodzeni książkami oraz innymi upominkami. Oczywiście pozostali uczestnicy również dostali kolorowe podarunki :-)

Serdeczne podziękowania ze strony Biblioteki, w postaci kwiatów i słodkości, otrzymała Pani Marta Więcławska-Wałęsa za prowadzenie zajęć w języku angielskim dla naszych małych czytelników (w ramach wolontariatu).

Po rozdaniu nagród na dzieciaczki i ich rodziców czekał słodki poczęstunek, który umiliła nam jedna z mam, Pani Kasia Radomska, czytając wiersze własnego autorstwa tematycznie związane z naszym Klubem :-)

Raz jeszcze dziękujemy Wszystkim, zarówno dzieciom jak i rodzicom, za udział i zaangażowanie. Czekamy na Was we wrześniu! :-)

Zdjęcia ze spotkania

wtorek, 1 lip 2014 o 14:37. Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika. Możesz jedynie użyć trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij