gru

Zapraszamy na świąteczne warsztaty z Joanną Krzyżanek :)

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat na świąteczne warsztaty ze znaną i lubianą autorką książek Joanną Krzyżanek.

Zapraszamy do naszej Biblioteki 6 grudnia br. w godz. 16:00-17:00! :)

UWAGA! Obowiązują zapisy.

Joanna Krzyżanek
Ma czarne włosy przypominające druciki, niebieskie oczy i kilka pięknych zmarszczek na czole. Jest miłośniczką liter i gałgankowych gąsek. Pisze opowiastki, rymowanki i listy do przyjaciół. Lubi biegać nad rzeką, podróżować pociągiem, czytać książki, siedzieć w kawiarence, pić herbatę z różaną konfiturą, podziwiać kolorowe cynie, zbierać kasztany, obserwować krople deszczu spływające o dachówkach i łapać śniegowe płatki. Jest właścicielką kremowej komody, czarnego roweru w stokrotki, glinianego dzbanuszka i starego widelca. Nie lubi stłuczonego szkła, brudnych podłóg, drzwi z nowoczesnymi klamkami, wind, komarów, muszek owocówek. Potrafi uszyć z gałganków gąskę, zrobić ciasto z marchewek, policzyć poziomki na tarcie, lemoniadę z zielonej pietruszki i sorbet z malin. Prowadzi warsztaty literackie, ortograficzne, gramatyczne, plastyczne, teatralne i kulinarne. Spotyka się z dziećmi w bibliotekach, pracowniach, przedszkolach i szkołach.

piątek, 2 gru 2022 o 12:08. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.