paź

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z DECOUPAGE

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo zaprasza serdecznie do udziału w warsztatach z technik decoupage, polegających na zdobieniu różnego rodzaju przedmiotów poprzez wycinanie lub wydzieranie papierowych elementów oraz naklejanie ich na wybraną powierzchnię, a następnie wielokrotne lakierowanie, dzięki czemu uzyskuje się efekt ręcznie namalowanego wzoru.

Kurs będzie obejmował sześć spotkań (po 2-3 godziny), dwa razy w tygodniu. Każdy uczestnik wykona trzy prace, z czego dwie przejdą na własność biblioteki (zostaną wyeksponowane w formie wystawy). Biblioteka zapewnia wszelkie niezbędne do zajęć materiały za wyjątkiem tej jednej rzeczy (np. szkatułka czy butelka), którą uczestnicy wykonają dla siebie.

Chętnych na pierwszy kontakt z techniką serwetkową zapraszamy 8 listopada o godzinie 17:00 do siedziby biblioteki. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze wpisanie się na listę dostępną w bibliotece.

poniedziałek, 29 paź 2012 o 14:56. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie dozwolone, pingowanie zabronione.