paź

Zmiany w Bibliotece i odwiedziny klasy IIa z SP Kosakowo

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne, Lekcje biblioteczne

Z początkiem października nasza bibliotekarka Małgosia Balcerowska postanowiła realizować się w znacznie cieplejszym rejonie Europy. Chociaż nie ma Jej w naszym zespole zaledwie kilka dni, już strasznie tęsknimy :( za przezabawnym, zaraźliwym śmiechem, którym każdego ranka napełniała cała wolną przestrzeń między regałami z książkami ;) Cóż, chociaż nam smutno z tego powodu, musimy iść dalej… Gosieńce życzymy wszystkiego, co najlepsze.

A jako że życie nie znosi próżni do bibliotecznego zespołu zaprosiliśmy Kasię Radomską. Kasia kilka lat temu była również jedną z kosakowskich bibliotekarek (nasi długoletni Czytelnicy z całą pewnością Ją pamiętają). Tym razem jednak, korzystając ze zdobytego doświadczenia, Kasia będzie prowadziła różnego rodzaju lekcje biblioteczne, zajęcia literackie i kreatywne z dziećmi.

Pierwsze z nich już za nami…;) Wczoraj bowiem kosakowską Książnicę odwiedzili uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej w Kosakowie.

Fotorelacja z zajęć:

czwartek, 6 paź 2022 o 14:48. Kategorie: Inne, Lekcje biblioteczne. Komentowanie i pingowanie zabronione.