14 gru 2017- archiwa

Najbliższe spotkanie Grupy Czytelniczej odbędzie się w czwartek 11 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 w budynku Biblioteki w Kosakowie. Będzie to zarazem spotkanie z Panią Ewą Kubasiewicz – Houee, autorką książki pt. „Bretania tajemnicza. W krainie Celtów i Templariuszy”, wokół której będziemy dyskutować.

Serdecznie zapraszamy!

Tuż przed Mikołajkami (02.12.2017 r.) odbyło się kolejne spotkanie Klubu Małego Czytelnika. Pani Kasia przeczytała dzieciom pięknie ilustrowaną, świąteczną książeczkę pt. „Moja pierwsza książka na Święta”, która wprowadziła dzieci w przedświąteczny klimat. Po ożywionej dyskusji na temat prezentów, przyszła pora na szaloną zabawę. Była to „bitwa na śnieżki”, która z braku prawdziwego śniegu odbyła się za pomocą papierowych kulek przy akompaniamencie świątecznych melodii. Oj, działo się!