lip

Projekt „Z książką na start”

Plakat Z Książką Na Start Kopiowanie 1

Miło nam poinformować, że kosakowska Biblioteka dołączyła do projektu Z książką na start

Projekt ten jest akcją skierowaną do dzieci w wieku 0-6 lat, a jego głównym celem jest promocja czytelnictwa i pokazanie sposobów na czas spędzony wspólnie z dziećmi.

Podczas pierwszej wizyty w bibliotece Mały Czytelnik otrzymuje Pakiet Startowy, a w nim Paszport Biblioteczny, do którego jest wbijana pieczątka za każdym razem gdy odwiedzi jedną z bibliotek biorących udział w projekcie oraz książkę dopasowaną do jego wieku i zainteresowań – w prezencie – na dobry start :) Gdy dziecko uzbiera 10 pieczątek, otrzyma imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Po uzbieraniu kolejnych 10 pieczątek Mały Czytelnik otrzyma kolejne dedykowane dyplomy. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Projektu.

„Z książką na start” jest projektem realizowanym przez Fundację Metropolia Dzieci, a partnerami jest ponad 200 bibliotek publicznych z województw pomorskiego i mazowieckiego. Patronat honorowy nad projektem objęli: ​Instytut Książki, Biblioteka Narodowa oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ BIBLIOTEKI :)

Z Książką Na Start Logo Kolor

Logo Fundacja Metropolia Dzieci

poniedziałek, 8 lip 2019 o 10:48. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.