27 kwi 2024- archiwa

kwi

Klub Małego Czytelnika i… baza :)

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

Chyba każdy z nas choć raz w życiu (zapewne w dzieciństwie;)) bawił się w domowej bazie… Ale tylko dzieci uczęszczające na spotkania Klubu Małego Czytelnika miały dziś niepowtarzalną okazję pobyć w jedynej w swoim rodzaju samorobnej bibliotecznej kryjówce :)

Krzesła, koce, piankowe puzzle, parasol, kij od miotły i parę poduszek – to wystarczyło, by powstał portal do świata zabawy i wyobraźni, w którym dzieci (i niektórzy rodzice również;)) m.in. wysłuchały (przy użyciu latarki) opowiadania pt. Poszukiwany! Tajemniczy pożeracz książek (Emily MacKenzie), a także wzięły udział w rozmowie na temat książki. Radość klubowiczów była bezcenna! Czytaj dalej »

kwi

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Uprzejmie informujemy, że 2 maja 2024 (czwartek) Biblioteka będzie nieczynna.

zapraszamy dzisiaj do 13:00, a w poniedziałek i wtorek w godz. 10:00-17:00. Zaopatrzcie się w książki na majówkę :)