13 kwi 2019- archiwa

kwi

Zachęcamy do wspólnego świętowania Dnia Flagi

Plakat Dzienflagi

Dzień Flagi (2 maja) to jedno z najmłodszych świąt państwowych – zostało ustanowione uchwałą Sejmu w 2004 roku, by propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Polska flaga oficjalnie została uznana za symbol narodowy w 1919 roku, po latach zaborów, w rok po uzyskaniu przez Polskę niepodległości.W Gminie Kosakowo po raz drugi odbędą się obchody tego święta i uczcimy je tak, jak w roku ubiegłym przemarszem spod molo w Mechelinkach (zbiórka 09:30) wzdłuż plaży do Krzyża Morskiego w Rewie, a następnie przejdziemy do siedziby Kosakowskiego Centrum Kultury (Rewa ul. Morska 56), gdzie na wszystkich uczestników przemarszu będzie czekał słodki poczęstunek. Czytaj dalej »

kwi

Bezpłatny kurs komputerowy dla osób 65+

Plakat Mew@

Serdecznie zapraszamy osoby, które ukończyły 65 lat do udziału w kursie komputerowym poziom podstawowy. Zajęcia będą się odbywały w naszej Bibliotece w godzinach przedpołudniowych.

Więcej szczegółów podamy podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się już w najbliższy piątek, tj. 19 kwietnia o godz. 10:00 w Bibliotece.

ZAPRASZAMY!