Dsc 0003 Kopiowanie 5

Kobieta Pozytywna powstała z umysłu kobiety dla kobiety … dla bogini, królowej, niewiasty, babki, dla magii, dla urody, dla piękna i wspaniałości umysłu każdej z nas. Początek wziął się od potrzeb, bo zanim została Kobietą Pozytywną, była po prostu dziewczyną szukającą tego, co ma dla niej najwyższą wartość. Kim jestem i dokąd zmierzam to pytania, które były podstawą życiowej wędrówki. Wieloletnia podróż spowodowała, że zapragnęła podzielić się widzą i doświadczeniem z dziewczynami takimi jak ona. Postanowiła zostać pomostem między pytaniem a odpowiedzią, którą każda z nas ma w sobie. No i voila. Pomysł, działanie i warsztaty ruszyły …

Podczas cyklu spotkań, który odbył się w 2019 roku, wśród książek w Kosakowskiej Książnicy, udało się poruszyć zakres tematów takich jak: „Jak uwierzyć w siebie”, „Jak poznać siebie”, „Jak budować poczucie własnej wartości”, „Jak być wytrwałym”, „Mapa marzeń”, „Emocje”, „Uważność”, „Wdzięczność” i „Umiar”.

Tematyka przyciągnęła grupę wspaniałych kobiet, które z ciekawością i wytrwałością uczestniczyły w spotkaniach, łaknąc poznania własnego wnętrza. Lawina nowej wiedzy, wymiana doświadczeń, wsparcie na drodze wzrostu, łzy wzruszenia i głośny śmiech … Tak właśnie wyglądały spotkania rozwojowe. Uczestniczki mogły poznać od podstaw każdy z wymienionych tematów i zagłębić się w nim na tyle, ile czuły, że chciały. Swoboda i dyskrecja były gwarantowane od samego początku. Ćwiczenia wykonywano samodzielnie bez presji i obowiązków. Przyjemna atmosfera sprzyja rozwojowi.

Przy tak pozytywnej energii nie można było podjąć innej decyzji, niż kontynuacja cyklu. Tym razem tematy poruszane podczas warsztatów będą wspomagane książką rozwojową.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty poświęcone samoświadomości. Podczas spotkań poznamy narzędzia, które pomogą bardziej zrozumieć siebie i innych.

Terminy spotkań w 2020 roku:

17 lutego – Wrota do rozwoju – Tożsamość

16 marca – Droga ku potędze – Decyzje

6 kwietnia – Osobisty kompas – Wartości

27 kwietnia – Siła tworzenia i siła niszczenia – Przekonania

18 maja – Działanie naszego umysłu – Świadomość

8 czerwca – Jak zachować młodość – Myślenie

22 czerwca – Jak urzeczywistnić cel – Umysł

7 września – Ekologia naszego wnętrza – Troski i stres

28 września – Piękno jest w Tobie – Bycie sobą

19 października – Dzień dzisiejszy jest najcenniejszy – Czas

16 listopada – Etyka i estetyka – Piękno wnętrza

7 grudnia – Bądź gotowa na zmianę – Wiara w siebie

Do zobaczenia w Bibliotece 🙂

z miłością, Paula

]

czwartek, 23 sty 2020 o 13:45. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.