7 wrz 2020- archiwa

Okładka 2020

Miło nam poinformować, że ukazał się nowy numer (16) rocznika społeczno-kulturalnego „Polska Gmina Kosakowo (gmina kaszubska)”.

Magazyn do nabycia w Bibliotece.

Od redakcji

Oddajemy do rąk naszych Czytelników kolejny numer rocznika społeczno-kulturalnego. Pierwszy raz w tak trudnych dla nas wszystkich czasach, czasach naznaczonych pandemią Covid-19, o zmaganiu się z którą we wstępie pisze Wójt Gminy Kosakowo.

Pomimo iż temat koronawirusa wydaje się wszechobecny w środkach masowego przekazu i naszych codziennych rozmowach, warto pamiętać, że świat się nie zatrzymał, życie toczy się dalej, a my proponujemy choć na chwilę oderwać się od tematów zdominowanych przez pandemię i zanurzyć się w lekturze tekstów opublikowanych na łamach niniejszego rocznika. Czytaj dalej »