DSC_0400 (Kopiowanie)W sobotę, 13 maja  2017 r. miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Dom Kultury w Pierwoszynie wypełnił się dziećmi, które z zaciekawieniem wypatrywały przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. A takowych nie brakowało! Były przedstawienia, liczne konkursy z nagrodami, przeróżne warsztaty, animacje, pokazy oraz stragany z rękodziełem.

Wszystko to za sprawą Festiwalu Twórczości dla Dzieci „Karuzela Sztuki”, którego nasza Biblioteka była współorganizatorem. Impreza przyciągnęła dzieci i ich opiekunów, pogoda dopisała, a uśmiechnięte buzie małych festiwalowiczów były najlepszym potwierdzeniem tego, że bawili się doskonale!

Dziękujemy sponsorom oraz pomysłodawczyni imprezy, Pani Agnieszce Stanek-Pacholczyk z Pasja Aktywność Wsparcie.

organizatorzy festiwalu

sponsorzy festiwalu

Zdjęcia z festiwalu:

wtorek, 16 maj 2017 o 16:29. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.