Dziś przed południem kosakowska Biblioteka wypełniła się wesołą gromadką dzieciaczków i Ich rodzicami. Wzięli Oni udział w kolejnych – czwartych już – sobotnich zajęciach literacko-plastycznych.

Dzieci wysłuchały pierwszego rozdziału bardzo interesującej książki Liliany Bardijewskiej pt. Zielony wędrowiec, a resztę historii opowiedziała Im pani Ania. Potem stworzyły wspólnego stworka – każdy z uczestników ozdobił jedną część wedle własnego uznania, a następnie pozszywaliśmy je ze sobą i w ten sposób powstał Długuś (imię wymyślone przez Natalię). Tę wyjątkową, dłuuugą pracę można podziwiać w naszej Bibliotece przez najbliższe dwa tygodnie :)

Kolejne zajęcia odbędą się 11 czerwca w godz. 10:00-11:00, ale UWAGA! Obowiązują zapisy.

Fotorelacja za zajęć:

sobota, 28 maj 2022 o 16:31. Kategorie: Sobotnie zajęcia literacko-plastyczne. Komentowanie i pingowanie zabronione.