lis

Laureaci Konkursu „Niepodległość oczami dziecka”

Dsc 0370 Kopiowanie

10 listopada 2018 roku podczas gminnych uroczystości niepodległościowych miało miejsce ogłoszenie wyników Konkursu Plastycznego Niepodległość oczami dzieckaskierowanego do uczniów klas 0-VIII a zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla oraz Michała Przysieckiego. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku. Instytut był również fundatorem nagród, za co organizatorzy raz jeszcze serdecznie dziękują. Na Konkurs wpłynęły 62 prace, w tym: 27 w kategorii I i 35 w kategorii II.

Komisja w składzie: Renata Parzuchowska (rękodzieło), Katarzyna Marciniak (artystka malarka) oraz Michał Przysiecki (pracownik Instytutu Pamięci Narodowej) zdecydowało się przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii uczniowie klas 0-III:

• 3 równorzędne miejsca pierwsze: Klaudia i Kamil Żak, Alicja Waligóra, Elżbieta Malesa
  • wyróżnienia: Michał Wica, Paulina Jaskólska

W kategorii uczniowie klas IV-VIII:

• 3 równorzędne miejsca pierwsze: Kajetan Krytenko, Natalia Klein, Łucja Pełka
  • wyróżnienia: Violetta Fularczyk, Kornelia Romanowska, Lena Pioch, Maksymilian Pojawa, Maja Marszałkowska

Wszystkim laureatom gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych, podobnych inicjatywach. Jednocześnie informujemy, że w Bibliotece na wszystkich uczestników, którzy nie mogli być obecni na sobotnich uroczystościach, czekają dyplomy. Zapraszamy po odbiór :-)

Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród (fot. Daria Gużewska i Adam Schröder)

wtorek, 13 lis 2018 o 16:19. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.