cze

Ogólnopolska Noc Bibliotek 2017 w kosakowskiej książnicy.

Autor: bibliotekarz   Kategorie: Wydarzenia

baner_noc_bibliotekDSC_0181 (Kopiowanie)W sobotę, 03 czerwca 2017 r. nasza biblioteka zamieniła się w krainę gier i zabaw, a nawet w salę kinową z prawdziwego zdarzenia!

Wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji Nocy Bibliotek, która już na stałe zagościła w harmonogramie imprez naszej książnicy. Już po południu wesoła gromada dzieciaczków stawiła się ochoczo w progu naszej biblioteki. Dzieci z radością i przejęciem złożyły odcisk stempla na Kodeksie Małego Czytelnika, po czym dały się porwać w wir zwariowanych zabaw i quizów.

Na koniec zaprosiliśmy dzieciaczki na seans filmu ulubionej przez nich serii „Biura detektywistycznego Lassego i Mai – Stella Nostra”.

Wieczorem, gdy dzieci zakończyły swą biblioteczną przygodę, przyszła kolej na dorosłych i młodzież. Także i tu atrakcji nie brakowało. Spędziliśmy kilka godzin w przyjemnej atmosferze (m.in. za sprawą wygodnych puf, pożyczonych po sąsiedzku ze szkoły języka angielskiego „One2One” Pani Marty Więcławskiej-Wałęsy), grając w kalambury, skojarzenia czy odkrywając na nowo dzieła Szekspira. Licznie zgromadzona młodzież zapewniła sporą dawkę dobrego humoru. Pożegnaliśmy się w wesołych nastrojach, wyczekując niecierpliwie kolejnej Nocy Bibliotek.

Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia z rok!

Dzieci:

Młodzież i dorośli:

środa, 7 cze 2017 o 13:22. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.