logo bilbioteka
18
Paź
2019

Projekt dla dzieci „Z książką na start”

   Autor: dyrektor   Kategorie: Projekty

Stasiu Kopiowanie

Plakat Z Książką Na Start Kopiowanie 1

 

Przypominamy, że nasza Biblioteka uczestniczy w projekcie Z książką na start

Projekt ten jest akcją skierowaną do dzieci w wieku 0-6 lat, a jego głównym celem jest promocja czytelnictwa i pokazanie sposobów na czas spędzony wspólnie z dziećmi.

Podczas pierwszej wizyty w bibliotece Mały Czytelnik otrzymuje Pakiet Startowy, a w nim Paszport Biblioteczny, do którego jest wbijana pieczątka za każdym razem gdy odwiedzi jedną z bibliotek biorących udział w projekcie oraz książkę dopasowaną do jego wieku i zainteresowań – w prezencie – na dobry start :) Gdy dziecko uzbiera 10 pieczątek, otrzyma imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Po uzbieraniu kolejnych 10 pieczątek Mały Czytelnik otrzyma kolejne dedykowane dyplomy.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Projektu.

Z książką na start jest projektem realizowanym przez Fundację Metropolia Dzieci, a partnerami jest ponad 200 bibliotek publicznych z województw pomorskiego i mazowieckiego. Patronat honorowy nad projektem objęli: ​Instytut Książki, Biblioteka Narodowa oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ BIBLIOTEKI :)

Kilka zdjęć dzieciaczków, które przystąpiły do projektu i zbierają pieczątki w swoich Paszportach Czytelnika. Dwoje maluchów otrzymało już pierwsze dyplomy :)

Logo Fundacja Metropolia Dzieci

Z Książką Na Start Logo Kolor

piątek, 18 Paź 2019 o 13:35. Kategorie: Projekty. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij