logo bilbioteka
13
Mar
2018

Wernisaż Katarzyny Marciniak

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

21 Kopiowanie

W minione czwartkowe popołudnie (8 marca) uroczyście otworzyliśmy Wystawę Malarstwa Katarzyny Marciniak.

Autorka pochodzi spod Chojnic, potem przez wiele lat była mieszkanką Rewy, a obecnie wraz z mężem i dwójką dzieci zamieszkuje w pobliskiej Rumi. Ukończyła Technikum Budowlane i aktualnie pracuje jako operator suwnicy w Stoczni Gdyńskiej. W temacie malarstwa jest samoukiem. Dwukrotnie uczestniczyła w naszych gminnych plenerach malarskich (2012 i 2013 r.). Pierwszą indywidualną wystawę Pani Kasi mieliśmy okazję gościć w styczniu 2010 r. Nadmieńmy, iż była to druga wystawa zorganizowana przez Kosakowską Książnicę, tak więc z pewnością zawsze będziemy wspominać ją z sentymentem…

Ale wróćmy do wernisażu. Bohaterka Wieczoru z uwagi na cechującą Ją skromność niewiele opowiedziała nam o sobie, ale jak stwierdzili zaproszeni Goście – wystarczy spojrzeć na prace Pani Kasi i  już wszystko jasne… Toteż zapraszamy do obejrzenia ekspozycji, która będzie czynna do 18 kwietnia br. w godzinach pracy Biblioteki.

A my raz jeszcze serdecznie dziękujemy Pani Kasi, która wraz z obrazami wprowadziła w nasze biblioteczne progi wiosenną atmosferę.

ZAPRASZAMY!

Zdjęcia z wernisażu:

wtorek, 13 Mar 2018 o 18:13. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij