mar

Wernisaż wystawy „Kwiaty na Dzień Kobiet”

Autor: bibliotekarz   Kategorie: Wydarzenia

DSC_0159 (Kopiowanie)W dniu 9 marca 2017 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Kosakowo odbył się wernisaż wystawy naszej gminnej artystki – Ewy Narloch-Kerszka pt. „Kwiaty na Dzień Kobiet”. Jak już sam tytuł wskazuje, Pani Ewa zaprezentowała prace, na których możemy podziwiać piękno w postaci irysów, żonkili, maków oraz innych fantastycznych kwiatów. Ekspozycja jest wyjątkowa pod każdym względem, gdyż składa się z prac malowanych na jedwabiu, rośliny wyglądają wprost jak żywe i sprawiają  wrażenie, jakby wręcz „wychodziły” ze swych ram.

Nadzwyczajny charakter prac wpłynął zapewne na frekwencję. Mury naszej książnicy ledwie zdołały pomieścić tak liczne grono sympatyków Pani Ewy i jej talentu. Dodatkową atrakcją okazała się loteria, w której do dwóch szczęśliwców uśmiechnął się los i zdobyli piękne prace naszej Bohaterki. Goście byli zachwyceni, a atmosfera znakomita!

Wystawa będzie czynna do dnia 4 kwietnia br. w godzinach otwarcia Biblioteki. Zapraszamy!

Fotorelacja z wernisażu

poniedziałek, 13 mar 2017 o 10:27. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.