paź

Wernisaż wystawy „Stąd do ciekawego świata III”

dsc_0165-kopiowanieW dniu 13 października 2016 r. w Bibliotece Publicznej Gminy  Kosakowo odbył się wernisaż wystawy malarskiej Tadeusza Trockiego pt. „Stąd do ciekawego świata III”. Ekspozycja składa się z prac, których tematy zaczerpnięte zostały z pejzaży i architektury różnych krajów, w tym arabskich.

Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się: Prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego O/Wejherowo Mirosław Gaffka wraz z członkami zarządu, Prezes SEiRP Koła w Wejherowie Waldemar Nowoczyn, Członek Zarządu SEiRP w Piotrkowie Kujawskim Leszek Płaczkowski, Członek Rady Gminy Luzino Stanisław Cejrowski oraz zaprzyjaźnieni malarze i sympatycy. Wystawę otworzyła Dyrektor Biblioteki Pani Anna Paturej.

Ekspozycja będzie czynna do 9 listopada br. w godzinach otwarcia Biblioteki.

Zapraszamy.

Zdjęcia z uroczystości otwarcia wystawy:

poniedziałek, 17 paź 2016 o 13:35. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.