mar

Wystawa malarstwa Agnieszki Milżyńskiej-Kołaczek

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

Z przyjemnością informujemy, że od wczoraj można u nas obejrzeć nową wystawę malarstwa.

Prace prezentuje mieszkanka naszej gminy, Pani Agnieszka Milżyńska-Kołaczek. Na ekspozycję składają się m.in.: portrety, martwa natura, pejzaże, ptaki i kwiaty.

Zróbcie sobie chwilę przyjemności i nacieszcie oko – warto :)
Wystawa będzie czynna do 29 kwietnia br. włącznie. Zapraszamy w godzinach pracy Biblioteki!

Agnieszka Milżyńska-Kołaczek

Mieszkanka Pogórza. Od lat bierze udział w zajęciach malarskich grupy twórczej w gdyńskim YMCA prowadzonych przez gdańskiego artystę-malarza Marka Wróbla. W ramach działalności tej grupy, jej prace można było podziwiać na wystawach.

Uczestniczyła także w Konkursach Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka w Bielsku-Białej, gdzie otrzymała wyróżnienie za portret swojej córki.

Ukończyła warsztaty pisania ikon w kościele św. Mikołaja w Gdańsku.

Maluje pejzaże, portrety, kwiaty, martwe natury oraz pisze ikony. Jej ulubionymi technikami są akryl, olej i suchy pastel.

środa, 30 mar 2022 o 13:50. Kategorie: Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.