gru

XV Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych – wyniki

Szopki2 Kopiowanie

11 grudnia 2018 r. w kosakowskiej Bibliotece w miłej, świątecznej atmosferze miało miejsce ogłoszenie wyników XV Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, zorganizowanego przez Wójta Gminy Kosakowo oraz Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla. W jubileuszowym konkursie wzięło udział 12 Rodzin z terenu gminy Kosakowo.

Jury w składzie: Renata Parzuchowska – przewodnicząca (rękodzieło), Małgorzata Balcerowska (malarstwo, rękodzieło) oraz Zdzisław Karbowiak (malarstwo) stanęło przed nie lada wyzwaniem (jak co roku zresztą). Każda praca jest bowiem wyjątkowa. Niemniej jednak decyzje musiały zostać podjęte. Komisja zdecydowała się przyznać cztery miejsca na podium oraz trzy wyróżnienia (w tym jedno specjalne).

Oto wyniki:

I miejsce – Rodzina Jażdżewskich

II miejsce (ex aequo) – Rodzina Wica i Rodzina Domańskich

III miejsce – Rodzina Wełnickich

Wyróżnienia: Rodzina Żak, Rodzina Kowal oraz Rodzina Klein (wyróżnienie specjalne).

Ponadto, podobnie jak w latach ubiegłych wszystkie Rodziny otrzymały dyplomy oraz upominki za trud pracy włożony w wykonanie szopek.

Zwycięzcom gratulujemy a Wszystkim dziękujemy za udział w Konkursie i zapraszamy za rok!

Szopki można oglądać do 22 grudnia 2018 r. w budynku Biblioteki.

Nagrody ufundowali: Gminna Biblioteka oraz Referat ds. Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Gminy Kosakowo.

Obrady Jury

Wieczór świąteczny

piątek, 14 gru 2018 o 11:38. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.