logo bilbioteka

Dsc 0182 Kopiowanie 1

W sobotnie przedpołudnie 15 czerwca 2019 r. uroczyście zakończyliśmy kolejny (już siódmy!) rok działalności Klubu Małego Czytelnika.  W tej edycji spotkaliśmy się 17 razy, a właściwie 34, gdyż przypominamy, że Klub składa się z dwóch grup liczących łącznie 40 dzieci.

Za wytrwałe uczęszczanie na zajęcia, Klubowicze otrzymali wspaniałe nagrody, a wśród nich – poza oczywistym upominkiem w postaci fantastycznych książek :), znalazły się pamiętniki. Pomysł na ich zakup powstał w nawiązaniu do wystawy „Pamiętniki sprzed lat”, która aktualnie gości w Bibliotece i wzbudza wiele emocji u naszych czytelników. I choć na co dzień te wyjątkowe pamiątki znajdują się w zamkniętych gablotach, Klubowicze mieli niepowtarzalną okazję dostać kilka z nich do ręki i przyjrzeć im się z bliska. Pragniemy zachęcić dzieci do zakładania takich zeszytów wspomnień. Kilka osób już podczas naszego spotkania zdobyło swoje pierwsze wpisy :) 

Po nagrodach przyszedł czas na słodki poczęstunek. Dziękujemy mamom za pyszne ciasta i babeczki. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach i za niesłabnącą chęć do wspólnego słuchania bajek:)

Przed nami dwumiesięczna przerwa, podczas której dzieci będą cieszyły się słońcem i wakacjami, my zaś zajmiemy się tworzeniem ciekawych tematów i scenariuszy zabaw na przyszły sezon.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas :)

Jednocześnie informujemy, że chętni będą mogli zapisywać swe pociechy (w wieku 3-9 lat) począwszy od 19 sierpnia 2019 r. Jak co roku, decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. 

Do zobaczenia! 

 

poniedziałek, 17 Cze 2019 o 15:43. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij