18 lis 2013- archiwa

lis

X KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Autor: admin   Kategorie: Wydarzenia

Wójt Gminy Kosakowo oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo ogłaszają X Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. W tym roku Konkurs będzie odbywał się tylko w jednej kategorii, a mianowicie: szopka rodzinna.

Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji i bożonarodzeniowych w gminie Kosakowo, integracja członków rodziny poprzez zaangażowanie w realizację projektu (aktywnie i twórczo spędzanie czasu w gronie rodzinnym) oraz wystawa zebranych w Konkursie dzieł.

Prace – szopki bożonarodzeniowe (podpisane imionami i nazwiskami, adresem zamieszkania, wiekiem twórców oraz numerem telefonu i adresem e-mail do kontaktu – karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej), należy dostarczyć do dnia 14 grudnia 2013 r. do budynku Biblioteki.

Ogłoszenie wyników nastąpi przy okazji Koncertu Świątecznego Młodzieżowego Chóru Gminy Kosakowo, który odbędzie się 19 grudnia 2013 r. o godz. 17:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie.

Do pobrania:

lis

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Autor: admin   Kategorie: Inne

Powiatowe Centrum Informacyjne w Pucku oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pucku zapraszają wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem środków unijnych oraz realizacją i rozliczaniem projektów na bezpłatne konsultacje, które odbędą się:

22.11.2013 r. (piątek) w godzinach 9.30 – 13.30 w Bibliotece Publicznej Gminy Kosakowo  Czytaj dalej »