26 sty 2017- archiwa

sty

Tegoroczne ferie w Bibliotece

DSC_0054 (Kopiowanie)Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku nasza biblioteka włączyła się czynnie w organizację ferii dla dzieci z naszej gminy. Zajęcia odbyły się 18 i 25 stycznia 2017. Chętnych nie brakowało! Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, humory dopisywały i w efekcie spędziliśmy czas w doborowym towarzystwie, świetnie się bawiąc, a przy okazji ucząc się nowych rzeczy. Jak na bibliotekę przystało – oczywiście nie zabrakło wspólnego czytania. :-) Podczas pierwszego spotkania, dzieci zagłębiły się w magiczny świat Małego Księcia, zaś na kolejnym miały okazję posłuchać pięknych polskich legend, takich jak: „Wars i Sawa”, „Bazyliszek”, „Dlaczego Bałtyk jest słony?” oraz „Legendy o nieposłusznej flądrze”. Czytaj dalej »