13 sie 2019- archiwa

klub malego czytelnika logo2015 kopiowanie

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy ponownie na zajęcia organizowane w ramach Klubu Małego Czytelnika, działającego przy Bibliotece Publicznej Gminy Kosakowo od lutego 2013 r. Spotkania odbywają się w każdą 2-gą i 4-tą sobotę miesiąca. W ramach zajęć oferujemy głośne czytanie połączone z zajęciami plastycznymi i/lub ruchowymi.

Z uwagi na to, iż jest grupa dzieci, które chciałyby kontynuować uczestnictwo w zajęciach, ale ze względu na wiek już  się „nie łapią”, planujemy utworzyć dodatkową grupę pn. „Klub Małego Czytelnika 8+” – dedykowany dzieciom, które ukończyły osiem lat. Do uczestnictwa w zajęciach dla młodszej grupy zapraszamy dzieci w wieku 2,5-7 lat.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 września 2019 roku.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – od 19 sierpnia br.!  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń (osobiście w siedzibie Biblioteki lub telefonicznie pod nr.: 58 735 46 56 lub 725 204 656).

Więcej informacji na temat działalności Klubu znajdą Państwo w zakładce „Klub Małego Czytelnika”.