6 lis 2020- archiwa

Biblioteka zamknięta od 7 do 29 listopada

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Nieczynne

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r.

decyzją Wójta Gminy Kosakowo

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla zostaje zamknięta od 7 do 29 listopada 2020 r.

Termin zwrotu wypożyczonych przez Czytelników książek zostanie przedłużony do dnia otwarcia placówki.

Prosimy o wyrozumiałość, rozwagę oraz troskę o siebie i bliskich.

SensoRaczkiW sklepach pojawiają się ozdoby świąteczne, ale za oknem ciągle jesień!

Dziś wraz z panią Kasią Kubacką-Dziadak proponujemy wybrać się na spacer w poszukiwaniu grzybów. Te jadalne niełatwo znaleźć, ale te trujące prezentują się pięknie! A jeśli chcemy przenieść las do domu możemy to zrobić niewielkim nakładem pracy.

Oto muchomor w trzech wersjach:

1) opcja najłatwiejszajako kropek używamy pomponików – wystarczy przykleić.

2) opcja dla wrażliwcówkropki z waty. Wata jest przez większość dzieci odbierana jako przyjemna, choć zdarzają się i takie osoby, które mają do niej dużą niechęć ze względu na dźwięk, jaki wydaje przy odrywaniu kawałków. Czytaj dalej »