kwi

Emocje w Klubie Małego Czytelnika

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

W sobotnie przedpołudnie 13 kwietnia odbyło się 15. w tym roku szkolnym spotkanie z książką w ramach Klubu Małego Czytelnika (jak zawsze osobno dla obu grup), który przypomnijmy: działa przy naszej Bibliotece już od 2013 roku!

Zawsze staramy się, ażeby zajęcia były interesujące dla klubowiczów i ich rodziców, ale tylu emocji jak dziś, to chyba jeszcze u nas nie było! :) A to wszystko sprawka Stworka, który niedawno pojawił się w kosakowskiej Książnicy z powodu konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Mamania pn. Kolorowy Potwór. Emocje w bibliotece.

Pod koniec marca Stworka poznały już dzieci z klasy Ie ze Szkoły Podstawowej w Kosakowie podczas warsztatów literacko-plastycznych i pokochały go od pierwszego wejrzenia. Dziś Stworek zyskał kolejną rzeszę fanów i wcale nas to nie dziwi :)

Uczestnicy zajęć (ci mali i ci duzi) wysłuchali POTWORNEGO opowiadania, wzięli udział w EMOCJONUJĄCYCH rozmowach oraz licznych zabawach ruchowo-zręcznościowo-plastycznych.

Każdy czytelnik, który opuszczał mury Biblioteki z pewnością był PEŁEN EMOCJI (pozytywnych rzecz jasna:)).

Dziękujemy!!!

Zachęcamy do obejrzenia kolorowej fotorelacji:

sobota, 13 kwi 2024 o 17:40. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.