lis

Listopadowe zajęcia w Klubie Małego Czytelnika

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

Za nami dwa kolejne spotkania Klubu Małego Czytelnika :)

Pierwsze z nich obyło się 18 listopada, a drugie dzisiaj. Oba sobotnie zajęcia rozpoczęliśmy, jak zawsze, od opowiadania, ale uwaga! było nieco inaczej niż dotychczas, bowiem nasza Biblioteka – dzięki dofinansowaniu z Fundacji Grupy PERN w ramach projektu Książka paliwem dla wyobraźni – wzbogaciła się m.in. o teatrzyk kamishibai, który pozwala urozmaicać literackie spotkania w kosakowskiej Książnicy :)

Dzieci wysłuchały bajek: o ptaszkach i żabkach, a do tego głośne czytanie tradycyjnej książki, zabawy ruchowe, no i oczywiście zajęcia plastyczne. Motywem przewodnim pierwszego listopadowego spotkania było hasło czytanie uskrzydla, natomiast dzisiaj – sympatyczne święto, jakim jest Dzień Pluszowego Misia.

Dziękujemy za miło i twórczo spędzony czas i do zobaczenia 9 i 16 grudnia!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji. Zdjęcia najlepiej pokażą jak dobrze się bawiliśmy :)

18 listopada

25 listopada

sobota, 25 lis 2023 o 19:01. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.