6 lip 2015- archiwa

fotograf

W miesiącu sierpniu Gminna Biblioteka planuje zorganizować kilkudniowe warsztaty fotograficzne dla dzieci w wieku 8 – 12 lat.

Mają one na celu pobudzenie u dzieci kreatywnego myślenia i zachęcenie ich do spędzania wolnego czasu w ciekawy sposób. Fotografując nauczą się uważniej patrzeć na drugiego człowieka i otaczający ich świat. Zajęcia prowadzone będą w taki sposób, aby nie ograniczać indywidualności uczestników. Przeciwnie – chcemy, aby każdy dostrzegł w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Fotografia będzie narzędziem do pokazania innym swojego punktu widzenia, nie obawiając się przy tym krytyki. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają budowę oraz funkcje aparatów fotograficznych, a także podstawowe zagadnienia z zakresu fotografii.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach przedpołudniowych.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy pod nr. tel.: 58 735 46 56, 725 204 656.