17 lip 2015- archiwa

Na ten moment czekali wszyscy biorący udział w Konkursie Plastycznym „Gmina Pędzlem malowana”, organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo, Referat ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Gminy Kosakowo we współpracy z Dworkiem SPA Osada Wędrowca oraz panem Zdzisławem Karbowiakiem. Honorowy patronat nad Konkursem objął Wójt Gminy Kosakowo.

Przypomnijmy, że Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum z Gminy Kosakowo. Należało wykonać – dowolną techniką malarską – jeden lub dwa obrazy przedstawiające ciekawe miejsca w naszej Gminie. O tym, że pobudzających twórczą kreatywność pięknych miejsc w Gminie Kosakowo nie brakuje – wiadomo nie od dziś, ale o tym, że można je przedstawić w tak różny sposób, przekonało się konkursowe Jury w składzie: Zdzisław Karbowiak, Paulina Kraska oraz Anna Paturej.