plakatOgólnopolskiej akcji Noc Bibliotek zawsze towarzyszy film. W tym roku jest to produkcja pt. Operacja Człowiek w czerni (Norwegia 2018, reż. Grethe Bøe-Waal) – kryminał familijny o parze młodych detektywów, ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Biuro Detektywistyczne nr 2.

Z uwagi na to,  że nadal obowiązują ograniczenia dotyczące liczby osób, które mogą przebywać w Bibliotece – mamy dla Was propozycję (wzorem ubiegłorocznej Nocy): udostępnimy Wam (osobiście bądź mailowo) kod dostępu do wyświetlania filmu online (hasło będzie działało w terminie 9-12 października).

Ponadto zachęcamy wszystkie dzieci do wykonania ilustracji obrazującej wybrany fragment filmu i dostarczenia jej do naszej Biblioteki do 18 października br. (poniedziałek) do godziny 17:00. Przygotujemy z nich wystawę, a każde dziecko otrzyma od nas upominek.

ZAPRASZAMY!

Mamy nadzieję, że domowe projekcje filmowe będą dodatkową formą świętowania czytelników tej wyjątkowej nocy:)
Link na FB do wydarzenia Noc Bibliotek: (1) Noc Bibliotek | Facebook

czwartek, 7 paź 2021 o 12:19. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.