logo bilbioteka
16
maj
2013

Klub Małego Czytelnika

   Autor: admin   Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika

Klub Małego CzytelnikaW minioną sobotę odbyło się szóste już spotkanie Klubu Małego Czytelnika, którego tematem była znana baśń Andersena „Księżniczka na ziarnku grochu” oraz mini obchody z okazji Światowego Dnia Książki.

Po wysłuchaniu baśni dzieciaczki jak zawsze odpowiadały na pytania do tekstu, a potem przeprowadziliśmy test na księżniczkę/księcia – dzieci (i nie tylko ;-) ) zakładały kolejno koronę i kładły się (tak jak księżniczka Andersena) na posłaniu z kocyków i poduszek, pod którymi umieściliśmy (oczywiście) ziarnko grochu :-).

W drugiej części zajęć dzieci zapoznały się z różnego rodzaju książkami znajdującymi się w bibliotece i wykonały/ozdobiły swoje własne zakładki do książek.

Z uwagi na to, że grupa Maluszków jest bardzo ruchliwa :-) dodatkowo przygotowałyśmy dla niej zabawy ruchowe przy użyciu książki. Natomiast dla Starszaków Mama Kubusia, podobnie jak na ostatnim spotkaniu, poprowadziła  10-minutowe zajęcia w języku angielskim.

Następne spotkanie już 25 maja (Starszaki 1o:00-11:00, Maluszki 11:00-12:00). 

Do zobaczenia:-)

Zdjęcia z zajęć:

Starszaki

Maluszki 

czwartek, 16 maj 2013 o 13:39. Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika. Komentowanie dozwolone, pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij