logo bilbioteka
25
lis
2013

Listopad w Klubie Małego Czytelnika

   Autor: admin   Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika

Klub Małego CzytelnikaOd listopada nasi mali Klubowicze mają dodatkową atrakcję w postaci 20-minutowych zajęć (ściśle związanych z tematami spotkań) w języku angielskim. Prowadzi je (w ramach wolontariatu) Pani Marta Więcławska-Wałęsa – założycielka szkoły językowej „one2one” (działającej w Kosakowie), mgr filologii angielskiej, tłumacz przysięgły języka angielskiego. Zachęcamy do przystąpienia do naszego Klubu!

Na pierwszym listopadowym spotkaniu Klubu Małego Czytelnika (9 .11.2013 r.) dzieci wysłuchały jednej z bajek Renaty Piątkowskiej pt. Pies, odpowiadały na pytania do tekstu, poznały różne rasy psów (przy pomocy książek i zdjęć), pokolorowały swojego wymarzonego pieska, wycięły go, nazwały i przykleiły na dużym brystolu imitującym park, dzięki czemu wszystkie zwierzaczki mogły zaprezentować się razem:-). Niespodzianką dla dzieci był buldog francuski o imieniu Jabba, wystrojony w muszkę:-), który przybył do naszej biblioteki wraz ze swoim właścicielem. A na sam koniec odwiedziła nas jeszcze niezapowiedziana Ruda, cocer spaniel angielski.

zdjęcia z zajęć 09.11.2013 r.:

Natomiast dwa tygodnie później (23.11.2014 r.) obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia – czytaliśmy bajeczkę z udziałem Kubusia Puchatka o zaklęciach mających zapewnić nadejście miłych wydarzeń, rozmawialiśmy o spełnianiu życzeń, o marzeniach, o misiach… Ponadto dzieci kolorowały wybraną postać z bajki Kubuś Puchatek, brały udział w zabawie z wykorzystaniem pluszowego Kłapouszka a także stworzyły dużego, wspólnego misia:-).

zdjęcia z zajęć 23.11.2013 r.:

poniedziałek, 25 lis 2013 o 11:56. Kategorie: Galeria, Klub Małego Czytelnika. Skomentuj lub użyj trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij