sie

„Narodowe Czytanie” – zapraszamy do udziału!

Tegoroczne Narodowe Czytanie będzie miało dla nas szczególny charakter. Po raz pierwszy od osiemnastu miesięcy, już naprawdę zmęczeni pandemią, spotkamy się ze wszystkimi chętnymi w budynku naszej Biblioteki. Z radością zapraszamy do wspólnego czytania lektury pt. Moralność Pani Dulskiej!:)

Główną bohaterkę książki − Dulską cechuje interesowność i zakłamanie, mimo że na pozór wydaje się życzliwą osobą. Takie osobowości należy piętnować! Uczyńmy to więc razem, odkrywając strona po stronie ciemną stronę tej dwulicowej arogantki.

Zapraszamy do naszej Biblioteki w sobotę 4 września br. o godz. 10:00. Do zobaczenia!

czwartek, 19 sie 2021 o 11:38. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.