logo bilbioteka

Zachęceni sukcesem pierwszego spotkania z cyklu Poznaj moją historię (które miało miejsce w styczniu br.) zaprosiliśmy ponownie Członków Kluba Seniora w Gminie Kosakowo do odwiedzenia Biblioteki i zaprezentowania ciekawostek ze swojego życia.

Tradycyjnie przywitaliśmy Gości łakociami i smaczną kawą (z doświadczenia wiemy, że takie połączenie gwarantuje znaczący wzrost poziomu odwagi;)). Dzięki temu, chociaż Bohaterka piątkowej prelekcji wydawała się początkowo nieco onieśmielona swoją rolą, już po chwili zupełnie swobodnie puściła się w wir życiowych wspomnień. A miała kogo i co wspominać…

Zanim się spostrzegliśmy, w przemiłej atmosferze minęło ponad półtorej godziny. Po raz kolejny okazało się więc, że ten pomysł to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Jest nam niezmiernie miło, że ponownie udało się przekonać mieszkańców gminy do podzielenia się swoimi wspomnieniami. Liczymy na kolejne spotkanie:)

Ponawiamy również swój apel do Czytelników: może w Waszych albumach znajdują się interesujące fotografie, które wzbogaciłyby naszą wiedzę o historii ziemi kosakowskiej? Chętnie się z nimi zapoznamy. Zapraszamy!

poniedziałek, 7 mar 2022 o 12:57. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij