lip

Ruszyła strona internetowa projektu „Polska droga ku morzu”

W marcu informowaliśmy, że Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo znalazła się w gronie 111 tegorocznych beneficjentów Programu Dotacyjnego Niepodległa

Dzięki dofinansowaniu uzyskanemu ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” realizujemy przygotowania do planowanego przedsięwzięcia, którego szczegóły znajdziecie na specjalnie w tym celu opracowanej stronie.

Zapraszamy do jej śledzenia:

Partnerem naszego projektu jest Kosakowskie Centrum Kultury, zaś pomysłodawcą zaproszenia do nas Artysty Norberta „Smoły” Smolińskiego (zaprezentowanego na zdjęciu poniżej), jest Radny Gminy Kosakowo Michał Przysiecki.

piątek, 9 lip 2021 o 12:47. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.