logo bilbioteka
2
sty
2012

Spotkania Grupy Czytelniczej

   Autor: dyrektor   Kategorie: Grupa czytelnicza, Inne

Przypominamy, że w  październiku ubiegłego roku przy naszej Bibliotece zawiązała się Grupa Czytelnicza. Ustalono, że każdy z uczestników, z podziałem na poszczególne miesiące, proponuje pozostałym do przeczytania jedną książkę, a tym samym staje się moderatorem przyszłej dyskusji na jej temat. Do tej pory, oprócz spotkania organizacyjnego, Grupa, licząca obecnie  9 osób, spotkała się już dwa razy. Pierwszą książką, która trafiła na przysłowiową tapetę, była pozycja autorstwa światowej sławy socjologa – Zygmunta Baumana – 44 listy ze świata płynnej nowoczesności. Drugą zaś Galeony wojny Jacka Komudy. Dyskusja, jaka wywiązała się przy okazji prezentacji wrażeń w wyniku lektury obu w/w książek była burzliwa a zarazem konstruktywna…

Warto się do nas przyłączyć. Chociażby po to, aby miło spędzić wieczór a przy okazji poznać poglądy innych na wiele interesujących i często nurtujących nas  spraw.

Zapraszamy do udziału w dyskusji nad kolejną książką – Lalki w ogniu, Pauliny Wilk, która odbędzie się 17 stycznia o godz. 18:00.

poniedziałek, 2 sty 2012 o 15:13. Kategorie: Grupa czytelnicza, Inne. Skomentuj lub użyj trackbacka.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij