mar

UWAGA – od 13 marca Biblioteka będzie zamknięta!

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Z przykrością informujemy, że Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla będzie zamknięta od 13 marca 2021 roku do odwołania.

Rząd zaostrzył zasady bezpieczeństwa sanitarnego w całym województwie pomorskim. Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń COVID-19 Biblioteka musi zawiesić działalność.

Bibliotekarze wciąż będą pracować, ale budynek Biblioteki pozostanie zamknięty dla Czytelników.

Proponujemy jednak telefoniczne (58 735 46 56, 725 204 656) i e-mailowe (biblioteka@kosakowo.pl) zamawianie zbiorów i ich odbiór WYŁĄCZNIE po wcześniejszym umówieniu z pracownikiem Biblioteki.

Procedura wygląda następująco:
  • Czytelnik zamawia telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00) bądź e-mailowo wybrane publikacje (katalog dostępny na stronie biblioteka.kosakowo.eu w zakładce MAK+);
  • Bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia Czytelnika umawia z nim termin odbioru na konkretną godzinę;
  • Bibliotekarz rejestruje zbiory na koncie Użytkownika i przygotowuje zamówione egzemplarze;
  • O umówionej godzinie Bibliotekarz przekazuje książki Czytelnikowi przed wejściem, które Czytelnik odbiera i zostawia ewentualnie zwroty;
  • Osoby nieumówione nie będą mogły zostać obsłużone.
Opłaty za niezwrócone książki nie będą naliczane. Termin zwrotu wypożyczonych zbiorów zostanie przedłużony.

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy zdrowia i prosimy o wyrozumiałość.

czwartek, 11 mar 2021 o 15:31. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.