logo bilbioteka
8
sty
2014

UWAGA

   Autor: dyrektor   Kategorie: Inne, Projekty

logo_nazwa_PL_300dpiInformujemy, że 16 oraz 17 stycznia 2014 r. Biblioteka będzie nieczynna.  W tych dniach wszyscy pracownicy uczestniczą w kolejnych szkoleniach w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, do którego naszej placówce udało się przystąpić w kwietniu 2013 r.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie prosimy o zrozumienie, gdyż robimy to dla naszych Czytelników – to dla Was rozwijamy się i pozyskujemy nowe pomysły (jednym z nich – już zrealizowanym – jest przemeblowanie w Bibliotece :-)) A materialnym plusem udziału w Programie jest sprzęt, który otrzymaliśmy: laptop + głośniki + słuchawki, ekran + rzutnik multimedialny, urządzenie wielofunkcyjne oraz aparat fotograficzny.

Na dzień dzisiejszy mamy już za sobą 2 zjazdy szkoleniowe z cyklu „Warsztaty z planowania rozwoju biblioteki” i  szkolenia informatyczne. Przed nami jeszcze 3 zjazdy z planowania rozwoju oraz szkolenia tematyczne + webinaria.

„Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie, dzięki któremu biblioteki publiczne lepiej służą mieszkańcom małych miejscowości.” Więcej o Programie mogą Państwo przeczytać klikając ten link: http://www.biblioteki.org/pl/o_programie/o_programie

środa, 8 sty 2014 o 15:01. Kategorie: Inne, Projekty. Komentowanie dozwolone, pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij