logo bilbioteka
9
sty
2023

Zapraszamy w „Poetycką Podróż do zrozumienia siebie”

   Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia

Za nami rok pełen rozwojowych wyzwań. Zakończyliśmy cykl warsztatów Twórczego Podróżowania sobą, podczas których wspomagając się książkami z dziedziny samorozwoju i psychologii docenialiśmy siebie i odkrywaliśmy swoje zasoby. Były momenty radości, spokoju i jak to bywa w naszym wewnętrznym świecie czasem smutku a nawet gniewu. Odkrywając potencjał uczyliśmy się, że wszystkie emocje są mile widziane.

Nowy Rok to nowe możliwości. Biorąc pod uwagę rosnącą potrzebę wsparcia w obszarze radzenia sobie z emocjami, postanowiliśmy zadbać o tę przestrzeń kontynuując bezpłatne spotkania profilaktyki zdrowa psychicznego.

Propozycja na ten rok to Poetycka Podróż do zrozumienia siebie. Warsztaty edukacyjne mające na celu poszerzanie wiedzy z zakresu emocji oraz ich funkcji, jak również poznanie metod radzenia sobie w sytuacjach niekomfortowych. Emocje to duża część życia, towarzyszą nam na każdym kroku i odgrywają znaczącą rolę w naszych reakcjach. Warto zatem zadbać o rozwinięcie umiejętności zarządzania nimi.

Tegoroczny cykl nie odbędzie się również bez akcentu literackiego. Tym razem jednak pomocą edukacyjną będą wiersze, również autorstwa uczestników spotkań.

Zapraszamy. Do zobaczenia! :)

poniedziałek, 9 sty 2023 o 10:59. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij