gru

Znamy zwycięzców XIX Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych!

Dziś wieczorem w kosakowskiej Bibliotece w miłej, świątecznej atmosferze miało miejsce ogłoszenie wyników XIX Rodzinnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, zorganizowanego przez Wójta Gminy Kosakowo oraz Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla.

W tegorocznym konkursie wzięło udział 14 Rodzin.

Jury w składzie: Ewa Narloch-Kerszka – przewodnicząca (artysta plastyk, grafik), Aleksandra Krause (artysta malarz) oraz Renata Parzuchowska (rękodzieło) jak zawsze stanęło przed nie lada wyzwaniem. Komisja zdecydowała się przyznać trzy miejsca na podium oraz trzy wyróżnienia.

Oto wyniki:

I miejsce – Rodzina Radziszewskich

II miejsce – Rodzina Wica

III miejsce – Rodzina Kowalskich

Wyróżnienia: Rodzina Płomień, Rodzina Skruńdź i Rodzina Smoczyńskich.

Nagroda Dyrektora Biblioteki trafiła zaś do Rodziny Dzięgielewskich.

Ponadto wszyscy otrzymali dyplomy oraz upominki za trud pracy włożony w wykonanie szopek.

Zwycięzcom gratulujemy a Wszystkim dziękujemy za udział w Konkursie i zapraszamy za rok!

Szopki można oglądać do 20 grudnia 2022 r. w budynku Biblioteki.

Fotorelacja z wręczenia nagród:

czwartek, 15 gru 2022 o 20:39. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.