lip

Artykuł nt. planowanej izby tradycji

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Ostatnimi czasy nieco rzadziej pojawiają się na naszym profilu Facebook okołohistoryczne wiadomości. To absolutnie nie oznacza, że w tym obszarze nic się nie dzieje.

Nasz pracownik – specjalista ds. naukowo-badawczych Zdzisław Kryger – na łamach „Pomorskiego Forum Bezpieczeństwa” podzielił się właśnie z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat sensowności utworzenia izby tradycji przy kosakowskiej Bibliotece.

Aktualny numer tego czasopisma Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, w którym ukazał się artykuł Zdzisława pt. Izba tradycji w bibliotece jako forma kreowania świadomości lokalnej mieszkańców gminy Kosakowo, znajdą Państwo pod linkiem:

Zapraszamy do lektury :)

środa, 26 lip 2023 o 18:53. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.