Luty upłynął nam pod znakiem różnych wydarzeń, wśród których nie zabrakło zajęć bibliotecznych dla dzieci. W ciągu miesiąca zorganizowaliśmy jedenaście takich warsztatów literacko-plastycznych dla przedszkolaków i uczniów szkół z terenu gminy Kosakowo (w tym sześć wyjazdowych).

W zajęciach wzięły udział następujące grupy: przedszkolaki z Poziomkowa (2.02); przedszkolaki (dwie grupy) z Różowej Wieży (7.02, wyjazdowe); uczniowie klasy Ia z SP Pogórze (14.02); uczniowie klasy IIIc SP Kosakowo (14.02); uczniowie klasy Ib SP Kosakowo (21.02); uczniowie klasy II ZSP Mosty (21.02); cztery grupy przedszkolaków z ZSP Mosty (28.02, wyjazdowe).

Dziękujemy za miło i kreatywnie spędzony czas :)

Fotorelacja z poszczególnych spotkań:

poniedziałek, 11 mar 2024 o 16:53. Kategorie: Lekcje biblioteczne. Komentowanie i pingowanie zabronione.