4 lis 2022- archiwa

lis

Zachęcamy do wypełnienia ankiety :)

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Drodzy Czytelnicy i Sympatycy Biblioteki!

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje badanie wpływu społecznego i ekonomicznego bibliotek publicznych. Jego wyniki, a co za tym idzie i wnioski, będą niezmiernie istotne dla dalszego funkcjonowania bibliotek, również dla Was.

Wspólnie z 24 innymi bibliotekami z terenu województwa pomorskiego zostaliśmy poproszeni o udział w przeprowadzeniu ankiety. Do tego potrzebujemy Waszej pomocy. Czy zgodzicie się odpowiedzieć na zaproponowany zestaw pytań tej anonimowej ankiety?

Można tego dokonać na dwa sposoby:

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku także bierzemy udział w programie Mała książka – wielki człowiek.

W związku z tym zapraszamy dzieci z roczników 2016-2019 wraz z rodzicami do naszej Biblioteki – czekają na Was Wyprawki Czytelnicze, a po uzbieraniu 10naklejek (które otrzymacie za każdą wizytę w Bibliotece zakończoną wypożyczeniem książki) – piękny dyplom i niespodzianka:)

Mamy również pakiety w języku ukraińskim.

Dzieci, które już otrzymały pakiety w poprzedniej edycji programu, a jeszcze są w wieku 3-6 lat, również zapraszamy – mamy dla Was nowe zestawy.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, bo miłość do książek jest prezentem na całe życie.